השכרת מתנפחים במרכז

ילדים רבים חשופים לפעילויות שונות באזור המרכז. הם משתתפים בחוגי ספורט כמו כדורגל או כדורסל ונהנים גם ללכת ללונה פארק. לפיכך, כשמגיע יום ההולדת, מעוניינים הילדים בחגיגה אטרקטיבית. מסיבה זו, הורים רבים מזמינים שירותי השכרת מתנפחים במרכז. המתנפחים הצבעוניים משמשים כגן שעשועים פרטי במסיבת יום ההולדת ומציעים פעילות ספורטיבית מהנה ומקפיצה עבור החוגגים הצעירים.

דגשים עבור השכרת מתנפחים במרכז

שכירה של מתקן מתנפח היא רעיון טוב, אך לפני שאתם ממהרים להזמין מתנפח, חשוב לשקול כמה דגשים:

  • התאמה לשטח – אם אתם רוצים להזמין מתנפח ולהציב אותו בגינה הפרטית שלכם, חשוב שתבררו את גודל המתנפח כדי לבדוק אם הוא יתאים לגינה. מתנפח בגודל בלתי מתאים עלול ליצור בעיות במהלך האירוע.
  • להתאים את המתנפח לגיל הילדים – חברות העוסקות בתחום השכרת מתנפחים במרכז מתאימות את המתנפחים לגילם של הילדים. כך, מתנפחים הכוללים מסלולי מכשולים לא יתאימו לילדים בגיל הגן, ומתנפחים המגיעים רק עם מגלשה עלולים לשעמם ילדים בגיל בית ספר.
  • לשמור על כללי בטיחות – כדי ליהנות מההפעלה של המתנפח חשוב לשמור על כללי הבטיחות במטרה למנוע פגיעות. העלייה על המתנפחים מותנית בהשגחת מבוגר, במיוחד כאשר מדובר בילדים קטנים שאין להם עדיין כישורים מוטוריים מפותחים. כמו כן, קיימת הגבלה על מספר המשתתפים שיכולים לעלות על המתנפח באותו הזמן וחשוב לעלות ללא נעליים.
  • לפנות לחברה מקצועית – כדי להבטיח פעילות מהנה ובטוחה חשוב לשכור את המתנפחים מחברה אמינה ומקצועית. חברה כמו אבי מתנפחים מציעה התקנה מקצועית של מתנפחים תוך שימוש בכלים מיוחדים לכך.

השכרת מתנפחים במרכז עם אבי מתנפחים

הצוות של אבי מתנפחים יכול להתאים עבורכם מתנפח מקפיץ ואטרקטיבי למסיבה של ילד או ילדת יום ההולדת. המתנפחים הצבעוניים כוללים ציורים יפים של חיות ומתקנים גדולים ומנופחים שאפשר לטפס עליהם, כמו שבלול ענק או קיר טיפוס, או מגלשות מתנפחות שיוצרות תחושה של גן שעשועים גדול. השכרת מתנפחים במרכז מתאימה לכל סוגי יום ההולדת, בין אם מדובר ביום הולדת לבני 4 או לבני 10. אצל אבי מתנפחים ניתן למצוא גם אטרקציות נוספות המתאימות לאירועים כמו מכונות שתייה המציעות משקאות קרים במגוון טעמים או דוכני מזון.

אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע באבי מתנפחים

מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים