השכרת מתנפחים

המתנפחים הם חלק בלתי נפרד מאירועים שונים כמו ימי הולדת לילדים קטנים או מסיבות בר מצווה ובת מצווה. השכרת מתנפחים הפכה לנפוצה כל כך במהלך השנים, שניתן לראות מתנפח גדול וצבעוני מתנוסס מעל אירועים שאינם מיועדים במיוחד לילדים כמו חתונות או אירוסין. המתנפחים הם דרך טובה ומקורית להעסיק את הילדים, ולכן מבוגרים רבים בוחרים לשכור מתנפח ולהבטיח לילדים שעות רבות של הנאה צרופה.

דברים שכדאי לדעת לפני השכרת מתנפחים

רגע לפני שאתם מתקשרים להזמין מתנפחים, יש כמה דברים שמומלץ להביא בחשבון:

  • תפעול המתנפח – את המתנפח יש צורך לתפעל כל הזמן. לפני שאתם מתקשרים להשכרת מתנפח, החליטו אם אתם אלה שתתפעלו אותו או שתזדקקו לעזרתו של מפעיל מקצועי בתוספת תשלום.
  • מספר הילדים – בדרך כלל המתנפחים מתאימים למספר של 10 או 15 ילדים. מספר זה הוא מספר משוער ותלוי גם בגיל הילדים. אם מדובר באירוע גדול כמו בר מצווה או בת מצווה, מומלץ לשקול להזמין מתנפח נוסף.
  • ביטוח – לחברת השכרת מתנפחים מקצועית צריך להיות ביטוח לכל מקרה של גרימת נזקים בעקבות השכרתו של מתנפח.
  • מדדו את השטח – חשוב לוודא שהשטח שבו אתם מתכננים את האירוע יתאים לגודל המתנפח. לפיכך, בשיחה טלפונית בררו את הגודל המדויק של המתנפח ומדדו את שטח הגינה שלכם או שטח חצר האולם שהוקדשה למתנפח.
  • מפעיל מקצועי – מפעיל אמין ומקצועי יגיע כחצי שעה לפני תחילת האירוע כשברשותו כל הציוד הדרוש שנועד להקים את המתנפח.

חוגגים לילד בר מצווה? מחפשים פעילות אטרקטיבית לכל החברים? זה הזמן לפנות לחברת אבי מתנפחים ולהזמין מתנפח ססגוני.

השכרת מתנפחים בשלל צבעים

אצל אבי מתנפחים תוכלו לבצע השכרת מתנפחים למסיבות יום הולדת של ילדי הגן או הילדים בבית הספר. אם אתם רוצים לגרום לילדים להרגיש בתוך אגדה קסומה, הזמינו מתנפח צבעוני ולא תצטערו על כך. הילדים שיכנסו לתוך טירת השעשועים המתנפחת לא ירצו לצאת ממנה. שם הם יוכלו לטפס על שבלול או פטרייה צבעונית ולהוציא את כל המרץ שהצטבר במהלך היום בקפיצות בתוך הטירה המתנפחת. אבי מתנפחים היא חברה מקצועית ואמינה שתספק לכם את השירות המתאים על הצד הטוב ביותר.

השכרת מתנפחים
אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע חורף באבי מתנפחים

מבצע מיוחד לימי הולדת , בריתות  , בר/בת מצוות 

מתנפח חדש טירה משולבת עם מגלשה + מכונת סוכר (שערות סבתא)

ב 500 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים