מתנפחים להשכרה בזול

אם חגיגות ימי ההולדת האחרונות של הילדים הסתכמו באוכל, שירת שירי יום הולדת וקבלת מתנות, ואתם מעוניינים לעשות הפעלה מיוחדת הפעם, הזמנת מתנפחים היא דרך טובה להוסיף גוון מיוחד לאירוע. הורים לא מעטים מחפשים מתנפחים להשכרה בזול, בידיעה שמתקנים אלה יכולים להיות עסק יקר. ההורים מבקשים לחסוך כסף גם לפעילויות אחרות ביום ההולדת, ולכן הם מפעילים את כל האמצעים כדי למצוא מתנפחים מוזלים.

היכן ניתן למצוא מתנפחים להשכרה בזול

אם אתם רוצים להפתיע את הילד וחבריו במתנפח, אך גם חוששים לפגוע בכיס, אלה כמה אמצעים שיעזרו לכם למצוא מתנפחים זולים:

  • גוגל – אתרי האינטרנט מלאים בפרסומות על מתנפחים להשכרה בזול. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח את המחשב, להקליד את מילות החיפוש ולמצוא את המתנפח המתאים במחיר המתאים. עם זאת, חשוב להישאר ערניים. מחיר זול מדיי עלול להעיד על חוסר מקצועיות מצד המפעילים או על מתקנים מתנפחים שאינם מתוחזקים היטב.
  • ידיעות מפה לאוזן – אם יש בסביבתכם שכנים או מכרים ששכרו מתנפחים ליום הולדת או לכל אירוע אחר, תוכלו להתייעץ עמם לגבי המחירים. ישנן חברות המציעות הנחה בהשכרת מתנפחים במסגר מבצע "חבר מביא חבר". כדאי לנצל זאת.
  • הנחות לימים מיוחדים – ניתן למצוא הנחות על מתנפחים לקראת תקופות החגים או בסופי שבוע. בימים אלה אנשים נוטים להתפנות מהעבודה כדי לארגן מסיבות יום הולדת לילדים המחכים להן בקוצר רוח.
  • קופונים – אפשר לקבל הנחה על השכרת מתנפחים לילדים באמצעות השגת קופונים. תוכלו לחפש את הקופונים הרלוונטיים באתרי האינטרנט ולהציגם בעת הצורך.

אבי מתנפחים זולים

אם אתם מחפשים מתנפחים להשכרה בזול תוכלו למצוא אותם אצל אבי מתנפחים. החברה מציעה ללקוחותיה מתקנים מתנפחים המתוחזקים היטב לצד מחיר הוגן. כדי לקבל הצעת מחיר תוכלו ליצור קשר עם אחד הנציגים ולברר את כל הפרטים הנחוצים. בחברת המתנפחים מציעים סוגים שונים של מתנפחים לטווח גילאים נרחב. הילדים יוכלו ליהנות מטיפוס על מתנפח בצורת טירה או מגלישה במגלשה מתנפחת גדולה שאינה קיימת בגני שעשועים. כמו כן, אצל אבי מתנפחים ניתן להזמין אטרקציות נוספות שתרצו להכניס לטובת הפקת אירוע גדול כמו דוכני מזון או מכונת שתייה.

מתנפחים להשכרה בזול
אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע באבי מתנפחים

מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים