מתנפחים להשכרה

מתכננים מסיבת בת מצווה בחצר הגדולה? צריכים לארגן הפסקה פעילה בבית הספר לקראת סיום השנה? לאירועים אלה ואחרים יש צורך לספק אטרקציות מגוונות ומקוריות. מתנפחים להשכרה הם מבין האטרקציות החביבות ביותר על הילדים. בין אם מדובר בילדים קטנים בגיל הגן ובין אם מדובר בילדי מצווה שעוד רגע יחגגו את תחילתו של גיל ההתבגרות, כל הילדים אוהבים פעילות קופצנית וממריצה.

יתרונות מתנפחים להשכרה

המתנפחים הפכו לאחת האטרקציות הנפוצות ברבות השנים, אטרקציות המספקות פתרון טוב לאירועים שונים שבהם משתתפים ילדים. אלה כמה סיבות שבזכותן מומלץ לשכור מתנפחים:

  • פעילות גופנית – המתנפחים מספקים פעילות גופנית לילדים בדרך מהנה, כך שגם הילדים שלא אוהבים להשתתף בשיעורי התעמלות בבית הספר, יוכלו ליהנות מקפיצות והשתוללויות על מתנפחים.
  • פעילות המתאימה לכל גיל – המתנפחים נחלקים לפי סוגים, בהתאם לגילים שונים. לילדים קטנים מוצעים מתנפחים פשוטים יחסית הכוללים מגלשה או מתנפח צבעוני הבנוי בצורת טירה. לילדים בגיל בית ספר מוצעים מתנפחים מורכבים יותר הכוללים מסלולי מכשולים כמו קיר טיפוס.
  • פעילות שאינה מפסיקה להפעיל – הילדים אינם מתעייפים מלחכות לתורם כדי להגיע למתנפח האהוב עליהם. המתנפחים הם אחת האטרקציות האהובות על הילדים, ולכן אם אין לכם רעיונות מיוחדים לפעילויות בחוץ, תוכלו להזמין מתנפח שיעסיק את הילדים במשך יום שלם.
  • פעילות מגבשת – הילד שלכם החליט להזמין את כל בני כיתתו למסיבת יום ההולדת שלו? מטבע הדברים, לא כל הילדים מסתדרים זה עם זה בכיתה או בהפסקות. קפיצה משותפת במתנפח יכולה לגבש את הילדים, כשבסיומה הם אף יוכלו להתחבר זה לזה.

אם אתם מחפשים מתנפחים להשכרה, תוכלו לפנות לצוות של אבי מתנפחים ולבחור את המתנפח המתאים לכם.

אבי מתנפחים – מתנפח לכל אירוע

חברות לא מעטות בארץ מציעות השכרת מתנפחים לכל אירוע שרק תבחרו. אצל אבי מתנפחים תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי. הצוות מציע מתנפחים מגוונים מכל הסוגים, הגדלים והצבעים. תוכלו להפתיע את החברים של הילד במסיבת יום ההולדת בעזרת מתנפח גדול וצבעוני שעליו מצוירים בעלי חיים, דשא ועצים. המתנפח המיוחד ייצור הרגשה חווייתית של טבע ופעילות גופנית. ניתן כמובן להזמין מתנפחים להשכרה מסוגים אחרים כמו מתנפח שיש לו קיר טיפוס או מתנפח מגלשה.

מתנפחים להשכרה
אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע חורף באבי מתנפחים

מבצע מיוחד לימי הולדת , בריתות  , בר/בת מצוות 

מתנפח חדש טירה משולבת עם מגלשה + מכונת סוכר (שערות סבתא)

ב 500 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים