מתנפחים לילדים

מתנפחים צבעוניים שעליהם אפשר לקפוץ, לטפס ולהוציא את כל המרץ והאנרגיות שהצטברו במהלך יום לימודים ארוך במיוחד הם האטרקציות המועדפות על הילדים. מתנפחים לילדים מתאימים לטווח רחב של גילים החל מילדי הגן הקטנים וכלה בילדים שעוד מעט יחגגו בר מצווה ובת מצווה. כמו כן, המתנפח אינו רק משטח ישר שעליו קופצים הילדים. מתנפחים רבים משלבים גם קיר טיפוס או מגלשה מתנפחת. ההורים בוחרים את המתנפחים בהתאם לגיל הילדים וסוג המסיבה.

איך בוחרים מתנפחים לילדים

רוצים להפתיע את הבן הקטן שחוגג 5 שנים ואת חבריו במסיבה שכוללת גם מתקן מתנפח בגינה הרחבה? אלה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור את המתנפח המתאים:

  • השגחת מבוגרים – חשוב לזכור כי מתנפחים לילדים מצריכים השגחת מבוגר, בייחוד אם מדובר בילדים קטנים מאוד. ולכן, לאורך כל המסיבה חשוב שיהיה אח גדול או דוד שיוכלו להשגיח על הילדים הלהוטים לעלות על המתקן ולהשתובב.
  • ביטוח למתנפחים – חברת מתנפחים מקצועית ואמינה מציעה ביטוח עבור נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מהפעלת המתנפח.
  • מי המפעיל – המתנפח הוא מתקן שיש להפעילו תמידית ולהשגיח עליו. לפני שאתם מזמינים מתקן מתנפח, החליטו מי יפעיל אותו. האם תרצו להפעילו בעצמכם או לשלם למפעיל מקצועי?
  • מדידת השטח – אם אתם מתכננים לערוך מסיבה בשטח ביתכם ולהזמין מתנפח כאטרקציה לילדים, ודאו עם נציג חברת המתנפחים שגודל המתנפח לילדים מתאים לגודל שטח הבית.
  • בחירת המתנפח – המראה הוויזואלי של המתנפח חשוב לרווחתם ולשמחתם של הילדים. בקשו מנציג החברה לשלוח לכם תמונות של מתנפחים או בקרו באתר שלו. התרשמו ממגוון המתנפחים המוצעים לכם ובחרו את המתנפח הטוב ביותר בעיניכם.

אם אתם מחפשים מתנפחים לילדים לאירוע יום הולדת, אתם מוזמנים לפנות לחברת אבי מתנפחים, והצוות המקצועי יבוא להתקין מתנפח בגינה.

מתקנים שונים אצל אבי מתנפחים

באבי מתנפחים תוכלו למצוא מגוון רחב של מתנפחים צבעוניים ולהזמין את המתנפח הצבעוני שיבחר הילד שלכם. בחברה מציעים מתנפחים איכותיים ובטיחותיים עבור הילדים שלכם. בנוסף למתקני מתנפחים לילדים, מספקים אבי מתנפחים מתקנים נוספים למסיבה המושלמת הכוללים דוכני מזון המוכרים מאכלים שונים כמו נקניקיות או מכונות שתייה לימי הקיץ החמים, המציעות שלל מיצים ואייס קפה.

אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע חורף באבי מתנפחים

מבצע מיוחד לימי הולדת , בריתות  , בר/בת מצוות 

מתנפח חדש טירה משולבת עם מגלשה + מכונת סוכר (שערות סבתא)

ב 500 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים