מתנפחים לימי הולדת

ילדים רבים אוהבים לחגוג ימי הולדת, להזמין את כל החברים למסיבה גדלה של ממתקים ובלונים ולקבל מתנות. לאחרונה הולכת וגוברת הנטייה לשלב אטרקציות ססגוניות בימי הולדת כמו מפעילים וליצני יום הולדת. אטרקציות אהודות נוספות הן מתנפחים לימי הולדת שיכולים לשדרג כל מסיבה. אז אם יש לכם חצר גדולה ואתם רוצים להפוך את הבית ללונה פארק לקראת המסיבה של הילד, תוכלו להזמין כבר עכשיו מתנפח כלבבכם.

יתרונות מתנפחים לימי הולדת

מתנפח ליום הולדת הוא השקעה כדאית עבור ההורה, ואלה כמה סיבות לכך:

  • תעסוקה לילדים – מתקן מתנפח מספק תעסוקה מהנה ומשעשעת לילדים במהלך היום. אם אין לכם רעיונות מיוחדים לפעילויות במסיבת יום ההולדת או שאתם יודעים שיש לכם עסק עם ילדים פעילים במיוחד, מתנפח הוא הפתרון הטוב עבורכם. החברים של הילד מסוגלים להשתולל על המתנפח במשך יום שלם, ואתם תוכלו להתפנות לעריכת שולחן הממתקים או לפריסת העוגה שרק עכשיו יצאה מהתנור.
  • פעילות גופנית – בייחוד בגלל הממתקים הרבים שאוכלים הילדים בימי הולדת, חשוב לאזן את הגוף בהוצאת אנרגיה על ידי פעילות גופנית. מתנפחים לימי הולדת גורמים לילדים לעסוק בפעילות גופנית בדרך מהנה ומשעשעת: הם קופצים על המתנפח ומטפסים על עצמים מתנפחים כמו גלגל או פטרייה.
  • פעילות בטיחותית – חברה רצינית המספקת מתנפחים מוודאת כי המתקנים שלה בטיחותיים דיים עבור הילדים ואף מספקת ביטוח לכל נזק שייגרם. מעבר לכך, חשוב להקפיד על כללי הבטיחות הכוללים השגחה של מבוגר במהלך כל הפעילות, עלייה על המתקן ללא נעליים והגבלה במספר הילדים שיכולים לעלות על המתקן באותו הזמן.

אבי מתנפחים מציע מתנפחים לימי הולדת לילדים שרוצים לחגוג את היום המיוחד שלהם בדרך מקורית.

משכירים מתקנים מתנפחים בחברה אמינה

באבי מתנפחים יוענק לכם שירות מקצועי מצוות המפעילים. כבר בשיחת הטלפון הראשונה תוכלו לקבל את כל האינפורמציה הרלוונטית ולהכין את השטח עבור המתנפח שלכם. כמו כן, אם אינכם מסתפקים בהשכרת מתנפחים לימי הולדת בלבד, ואתם רוצים להוסיף עוד קצת צבע למסיבת יום ההולדת המיוחדת של הילד, תוכלו להשכיר דוכנים כמו מכונות שתייה קרה או דוכני מזון ולהפתיע את החברים של חוגג יום ההולדת הקטן באירוע שלא יישכח בקרוב.

מתנפחים לימי הולדת
אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע חורף באבי מתנפחים

מבצע מיוחד לימי הולדת , בריתות  , בר/בת מצוות 

מתנפח חדש טירה משולבת עם מגלשה + מכונת סוכר (שערות סבתא)

ב 500 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים