מתקנים מתנפחים להשכרה במרכז

מתנפחים להשכרה במרכז מאפשרים לילדים לקפוץ בתוך טירה מפוארת, לטפס על קירות כמו ספיידרמן או לקפץ בג'ונגל טרופי מענף לענף. ניתן לקבל גם מתקני מים שיהיו מושלמים לימים החמים של הקיץ ויספקו הפוגה קרירה וכיפית מהיום הרותח מבלי להתרחק מהבית. אבי מתנפחים והפעלות מעמיד לרשותכם בחירה בין עשרות מתקנים מתנפחים מסוגים שונים היכולים להתאים לטווח גילאים רחב, החל מילדי גן ועד לילדי גיל המצוות. בחירה ב מתקנים מתנפחים להשכרה במרכז תבטיח יום חוויתי ומלא שמחה וצחוק לכל המשתתפים באירוע.

 

מתקנים מתנפחים להשכרה במרכז – התאמה מושלמת לכל אירוע!

ערב כיתה מתקרב? יום הולדת לילדה? ואולי סתם הגיע הזמן למסיבה שכונתית וצבעונית? הפתרון המושלם לכל אירוע הוא ללא ספק מתנפחים להשכרה במרכז. על מנת לבצע את ההתאמה המושלמת לאירוע הצבעוני והשמח שלכם יש מספר דברים שיש לקחת בחשבון עוד בשלבי התכנון.

  • מספר המשתתפים- מכיוון שיש מגבלה בטיחותית על מספר המשתתפים המורשים לעלות על מתקן מתנפח בזמן נתון, הרי שכדאי לשקול מה יהיה מספר המשתתפים ומכאן לחשב מה מספר המתקנים המתנפחים המומלץ לשכור.
  • גיל המשתתפים- יש הבדל משמעותי בין סוגי המתקנים הזמינים לילדי גן לבין סוגי המתקנים שמתאימים לילדים בוגרים ונוער. אתם יכולים לציין את גיל המשתתפים באירוע למנהל האירוע והוא כבר יוכל להציע לכם את המתקנים המתנפחים שיתאימו ביותר לכם.
  • מיקום וזמן החגיגות- אחד הדברים שיש לשקול זה השטח העומד לרשותכם, כך תוכלו לדעת איזה גודל של מתקנים רלוונטי עבורכם, כמו גם עונה השנה, לקיץ לדוגמא, מתקנים המשלבים מים יכולים להיות בחירה מצוינת.

 

מתנפחים ונהנים

אבי מתנפחים והפעלות מציעים לכם מגוון של מתקנים מתנפחים ענקיים בשלל של צורות ודמויות היכולים להתאים לטווח רחב של גילאי המשתתפים. החל מילדי גן וכולל נוער ומתבגרים, כולם יכולים למצוא את המתקן המתנפח המועדף עליהם, לקפוץ ולהשתולל, כשהכול מתבצע במסגרת בטוחה וכיפית. ניתן להזמין גם מתקני מזון הכוללים נקניקיות, פופקורן ושתייה קרה.

אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע באבי מתנפחים

מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים