מתקנים מתנפחים להשכרה

מתנפחים להשכרה הם האטרקציה המרגשת מכל שיכולה להתאים לכל סוג של אירוע או יום הולדת. אצל אבי מתנפחים והפעלות תוכלו למצוא מגוון רחב של מתקנים מתנפחים להשכרה הכוללים מתקנים מרהיבים בשלל גדלים, צבעים וצורות שמתאימים לכל גיל ובמחיר נוח לכל כיס. הצוות המנוסה שלנו הוא בעל ניסיון של מעל 18 שנה, כך שאנו יודעים לשמור על כל אמצעי הביטחון והבטיחות על מנת שאתם תוכלו ליהנות מהאירוע החגיגי שלכם בראש שקט.

סוגים שונים של מתקנים מתנפחים להשכרה

הדרך הנכונה לגרום לאירוע להיות מוצלח באמת, היא לדעת איך להתאים בצורה המדויקת את האטרקציות לגיל ואופי הילדים המשתתפים במסיבה. על מנת להיות בטוחים כי אתם אכן שוכרים את החברה הנכונה וודאו כי הם מציעים לכם מגוון רחב של מתקנים מתנפחים להשכרה מהם תוכלו לבחור את מה שמתאים לכם ביותר.

  • מתנפחים לגיל הרך
  • מתנפחים לנוער
  • מתנפחים אקסטרים
  • מתנפחים יבשים
  • מתנפחים רטובים

המיוחד במתקנים מתנפחים הוא ביכולת להביא קצת שמחה מקפיצה לעולמם של הילדים. לא עוד לשבת מול המסך ולבהות בו ללא כל תזוזה. הדרך האמתית להחזיר את החיוך לפניהם של הילדים היא להוציא אותם מחוץ לבית ולאפשר להם לקפץ, לרוץ ולשמוח. מתנפחים מאפשרים לילד להוציא אנרגיות ולהשתובב במבנה בטיחותי תחת שמירה של כל כללי הבטיחות.

מתנפחים בלי להתרושש

בעוד שיש מגוון של אטרקציות למסיבות שעלולות לעלות לכם ביוקר, הרי שמתקנים מתנפחים להשכרה מהווים השקעה כלכלית לא יקרה במיוחד. אצל אבי מתנפחים והפעלות תוכלו גם ליהנות מהנחות על מתקנים מתנפחים לקראת תקופת החגים או בסופי השבוע. מעבר למתנפחים, תוכלו גם להזמין דוכני מזון או מכונות שתייה לפי צרככם. כשהילדים יכולים לטפס על קירות כמו ספיידרמן, לקפץ בתוך טירה מתנפחת או ליהנות מגלישה במגלשת מים גדולה, הרי שזה כבר בטוח. החיוך לא ירד להם מהפנים.

אפשר
לעזור?

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

תשאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם

מבצע באבי מתנפחים

מבצע השכרה מיוחד לימי הולדת,בריתות,בר/בת מצוות 

מתנפח גדול חדש טירה משולבת עם מגלשה 3.5/3/2.7

רק ב 300 ש"ח בלבד ( באיסוף עצמי )

חברת קידום אתרים קידום אתרים